www.cvonline.hu

Data Warehouse (DWH) Developer

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2015.07.08.
Hirdetés azonosító: 944542

Egy nagy múltú, főként BI tanácsadással, kutatás-fejlesztéssel foglalkozó magyar ügyfelünk számára keresünk Adattárház fejlesztőt, budapesti irodájukba.

Feladatok:

• Adatbázis tervezés, logikai modellezés, ETL ill. DN jobok fejlesztése, tesztelése PL/SQL környezetben
• Együttműködés az üzleti partnerekkel, részvétel a specifikációs, definíciós fázisban
• Esetleges hibák javítása
• Az előírt dokumentációs, verziókövető, munkafolyamati ill. egyéb
szoftvereszközök használata

Elvárások:

• Oracle, SQL, PL/SQL tapasztalat
• Adattárház (DWH) fejlesztői tapasztalat
• Önálló, megbízható és precíz munkavégzés, rendszerszemlélet
• Proaktív hozzáállás, kreativitás
• Legalább középszintű angol nyelvtudás

Előny:
• Adatmodellezési ismeret
• Java, C tapasztalat
• Cognos eszköztár ismerete
• Big Data ismeretek

Amit kínálunk:

• Új technológiák, módszertanok megismerése
• Fiatalos, dinamikus csapat
• Versenyképes fizetés
• Hosszútávú munkalehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján