www.cvonline.hu

Data Scientist

  • A hirdetés 191 napja lejárt

Az OTP Bank pályázatot hirdet

munkakör betöltésére

Feladatok:

  • Adatvezérelt üzleti folyamatok kialakításának támogatása
  • Optimalizációs modellek készítése
  • Big Data adatbázisokon alapuló Machine Learning algoritmusok fejlesztése
  • Részvétel az üzleti intelligencia központ és tudásbázis létrehozásában
  • Elemzési eszköztár fejlesztése Big Data környezetben

Elvárások:

  • Egyetemi/ főiskolai diploma (matematikus, fizikus, informatikai, gazdasági)
  • Magas színvonalú, önálló munkavégzés
  • Proaktív hozzáállás, új ötletek/megoldások kezdeményezése, pontosság, megbízhatóság
  • Jó problémamegoldó, együttműködő képesség
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására
  • Elemző, analitikus szemléletmód
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • R/Python/Matlab/Spark ismerete

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • Adatbányászati, Big Data elemzési tapasztalatok
  • Geolokációs algoritmusok ismerete

Amit kínálunk:

  • Magas jövedelem és vonzó juttatási rendszer
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Innovatív környezet, újszerű feladatok

Jelentkezési határidő: 2016. szeptember 13.
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és jelentkezéshez kérjük kattintson "Jelentkezés" gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő