www.cvonline.hu
Data Quality Analyst
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.04.14.
Jelentkezési határidő: 2015.04.18.
Hirdetés azonosító: 918301
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Multinacionális pénzügyi szektorban kiemelt amerikai partnerünk számára keresünk Data Quality Analyst pozícióban új kollégát.

A legfőbb feladatok:

-Meglévő adat attribútumok elemzése, minőségi fejlesztése és implementálása.
-Dokumentációk és riportok készítése.
-A kritikus üzleti hatások adatbázisok által történő értékelése.
-Adatok kezelése minőségi követelményeknek megfelelően.
-Szabályok írása minden attribútumnak megfelelően.
-Kapcsolattartás a nemzetközi csapattal és a felmerülő problémák folyamatos kezelése, nyomonkövetése.

Követelmények
- Bsc diploma (gazdasági, műszaki, informatikus diploma)
- 3-5 év releváns tapasztalat adatbázis üzemeltetés adatszolgáltatási területen
- SQL erős ismerete
- Erős elemző és problémamegoldó készség
- Tárgyalóképes szakmai angol nyelvtudás
- A részletekre való kiemelt figyelem
- Jó szervező és priorizáló készség
- Microsoft Office és Excel ismeret

Előny:
- Pénzügyi szervezetnél szerzett tapasztalat

Kategória
IT / Informatika
Régió