www.cvonline.hu

Data Privacy Officer - Budapest (Referenciaszám: BV-2017)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.11.17.
Jelentkezési határidő: 2017.12.16.
Hirdetés azonosító: 1155987

Feladatok:

  • Biztosítja a cégcsoport vonatkozó irányelveinek és szabályzatainak adaptálását
  • Szakmai támogatást nyújt a szervezeti egységek számára, hogy a személyes adatkezelést érintő tevékenységük során megfeleljenek az anyavállalati-, ügyfél- és törvényi követelményeknek
  • Gondoskodik a szükséges adatvédelmi kontrolok implementálásáról
  • Foglalkozik az ügyfelektől és alkalmazottaktól beérkező adatvédelemmel kapcsolatos panaszok kivizsgálásával és kezelésével
  • Feltérképezi és felméri a vállalat tevékenysége során felmerülő lehetséges adatvédelmi kockázatokat és javaslatokat tesz ezek csökkentésére
  • Részt vesz minden olyan projektben, ahol adatkezelési szempontokat kell mérlegelni
  • Nyilvántartja és szükség esetén meghatározza a személyes adatok nyilvántartására szolgáló rendszerek technikai és szervezeti követelményeit
  • Adatvédelemmel kapcsolatos képzéseket tart a munkavállalók részére
  • Vállalati awareness kampányok segítségével növeli a munkavállalói tudatosságot

Elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai végzettség (preferált IT irány)
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Adatvédelmi követelmények magas szintű ismerete (anyavállalati, törvényi)
  • 2-3 év információbiztonsági / adatvédelmi területen szerzett tapasztalat
  • Kontrolkövetelmények bevezetésében, működtetésében szerzett tapasztalat
  • Jó problémamegoldó készség
  • Proaktivitás
  • Analitikus gondolkodás
  • Rendszer- és folyamatszemlélet
  • Határozott fellépés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Előny: CISA / CISM / CISSP adatvédelmi képzés

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:
Budapest

Megbízónk profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő informatikai szolgáltató partnere számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:
Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát e-mail címünkre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó BV-2017-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória IT / Informatika, Adatbiztonsági szakértő, It szakértő
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű