www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
Data Management & Reporting Analyst
pozíció betöltésére

ELVÁRÁSOK:

  • Angol nyelv magabiztos, kommunikációs szintű használata szóban és írásban
  • Felsőoktatásban szerzett informatikai, gazdasági-informatikai diploma vagy felsőfokú szakirányú végzettség
  • MS Office programok magas szintű ismerete
  • Precizitás, jó kommunikációs, kezdeményező és problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés és csapatban való együttműködés képessége
  • Monotonitás tűrés
  • Erkölcsi bizonyítvány, melyet a vállalat intéz

FELADATOK:

  • Pénzügyi jelentések kifejlesztése és futtatása napi, heti, havi rendszerességgel, illetve ad-hoc jelleggel
  • Pénzügyi jelentések elkészítésének automatizálása
  • Kapcsolattartás az Alcoa nemzetközi belső vevőkörével szóban és írásban

ELŐNY JELENT:

  • VBA programozásban való jártasság
  • Haladó szintű SQL ismeretek
  • Oracle adatbázis-kezelés ismeret

A munkavégzés helye Székesfehérvár.

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
ALCOA Karrieroldal