Data Center Infrastructure üzemeltetési szakember (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.24.
Hirdetés azonosító: 804874
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Technológiai helyiségek (szerverszoba, rendező, stb.) berendezéseinek karbantartása (reaktív, proaktív)

 - Adatközpontban üzemelő eszközök kábelezése, rendezése, rendszerezése, feliratozása

 - A rendszerek működésének folyamatos ellenőrzése,  monitorozása a megadott eljárásrendnek megfelelően

 - Bővítési projektekben való részvétel

 - Meglévő berendezések fizikai számbavétele, változások dokumentálása

 - Működési feltételek meglétének folyamatos ellenőrzése

 - Technológiai környezet (biztonsági áramellátó rendszer elemei: UPS, aggregátor, klíma, védelmi rendszerek) üzemeltetése

 - Kapcsolattartás az alvállalkozókkal

 - Üzemeltetési folyamatok dokumentálása, statisztikák

 - Belső szabályozások kidolgozásában részvétel

 - Kapacitás menedzselése

Elvárások

 - Felsőfokú villamosmérnöki végzettség

 - Erősáramú és gyengeáramú villamoshálózatokkal kapcsolatos ismeretek

 - Erősáramú és gyengeáramú villamoshálózatok üzemeltetésében szerzett tapasztalat

 - MS Visio, Word, Excel ismerete

 - Aktív középfokú angol nyelvtudás

 - Önálló, kihívásokat kedvelő, jól terhelhető személyiség

Előny:

 - Klíma, valamint szünetmentes rendszerek ismerete

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

- Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat)

- Cégen belüli előrelépési lehetőség

- Ergonomikus, modern munkakörnyezet az Infoparkban

Jelentkezés módja

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 77931

PROFIL