www.cvonline.hu

Data Capturing Gyakornok

Hozzáadva: 2017.10.24.
Hirdetés azonosító: 1070315

Feladatok:

  • Szoftveres megoldások fejlesztése, telepítése, tesztelése, ellenőrzése
  • Dokumentum menedzsment folyamatok fejlesztése különböző keretrendszerekben
  • Új keretrendszer használatának elsajátítása
  • Keretrendszerek konfigurálása
  • IT rendszerintegrációkban való részvétel
  • Alapvető hardveres üzemeltetési feladatok és termékek installálása

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felsőfokú folyamatban lévő informatikai/műszaki tanulmányok
  • Magabiztos programozási ismeretek
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Jó problémamegoldó és kapcsolatteremtő készség

Juttatások:
  • Bruttó 875 Ft/óra
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet

Előnyök:
  • JavaScript, VBScript illetve egyéb programozási nyelvek ismerete

Nyelv:
  • Angol

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Kategória
IT / Informatika
Régió