www.cvonline.hu

Data Analyst

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 1028390
lejárt

Partnerünk a magyar és nemzetközi számítástechnikai piacon SAP vállalatirányítási rendszerek bevezetésével, üzemeltetésével és tanácsadással foglakozik. Üzleti partnereik között magyar középvállalati szektor több iparága megtalálható. Meglévő ügyfeleink magas szintű kiszolgálásához keresünk új kollégát SAP Master Data Analyst munkakörbe.

Feladatok:

  • Nemzetközi cégcsoport leányvállalatainál működő vállalatirányítási rendszerekben (SAP és nem SAP) tárolt különböző törzsadatok elemzése és szinkronizálása a cégcsoport üzleti sztenderjei alapján.
  • A leányvállalati  törzsadatok eltéréseinek feltérképezése
  • A  feltárt törzsadat eltérések harmonizációjára vonatkozó eljárások kidolgozása és írásban történő lefektetése
  • Törzsadatbázisok harmonizációjának rendszeres elvégzése
  • Kapcsolattartás a leányvállalatok törzsadat kezelési centrumaival, kulcsfelhasználóival

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (gazdasági, informatikai, pénzügyi)
  • Stabil angol nyelvtudás elengedhetetlen feltétele a munkakör betöltésének
  • Rugalmasság vidéki és külföldi munkavégzést illetően (Munkavégzés helye Magyarország, alkalmankénti külföldi utazás a cégcsoport leányvállalataihoz személyes egyeztetésre)
  • Pontosság, precizitás, magas szintű elemzői készség
  • Excel magas szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • SAP felhasználói tapasztalat
  • Bármilyen iparágban tevékenykedő gyártó cégnél pénzügyi, logisztikai területen szerzett 1-3 év tapasztalat
  • Egyéb idegen nyelvek ismerete

Amit kínálunk:

  • Magas szintű szaktudással és tapasztalattal rendelkező csapat
  • Kreatív, inspiráló munkakörnyezet
  • Komplex feladatok, nemzetközi környezet

  • Amennyiben szeretne a fent meghirdetett állásra pályázni, úgy szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, angol és magyar nyelven az alábbi címre várjuk: E-mail cím megjelenítése vagyLink megjelenítése személyes adataival és töltse fel pályázatát rendszerünkbe. Ha Ön regisztrál, a kiválasztásról egyedi visszajelzést kap és további, szakmai tapasztalatainak megfelelő munkalehetőségekről is tájékoztatjuk.