www.cvonline.hu

Daruszerelő szervizes

Régió:

Pest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 833127
lejárt

A Humán Centrum Kft. működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy daru és anyagmozgató gépek kivitelezésével, szervizelésével, szerelésével, javításával foglalkozó cég keres villamossági területen szakképzett munkaerőt folyamatosan bővülő a szervizes csapatukba az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Hibakeresés, karbantartás, kivitelezés
  • Villamos karbantartási és javítási munkák végzése
  • Jegyzőkönyvek készítése az elvégzett munkákról
  • Ügyeleti rendszerben való részvétel

Elvárások:

  • Villamos - legalább középfokú – szakképzettség
  • Magasban történő munkavégzéshez szükséges kvalitás
  • Megbízhatóság
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási hajlandóság, rugalmasság, mobilitás

Munkavégzés helye: az ország egész területén Budapest környéki indulással szerviz autókkal (Csomád, Gyál)

Előnyt jelent:

  • Automatizálási szakirány
  • Emelőgépek területén szerzett tapasztalat
  • Gépészeti ismeretek
  • PLC programozási alapok
  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Saját gépjármű

Amit kínálunk:

  • Jó csapat
  • Izgalmas kihívások
  • Versenyképes bérezés
  • Étkezési utalvány
  • Folyamatos képzési, továbbtanulási lehetőség

Jelentkezni regisztrációt követően fényképes önéletrajzzal lehet a Link megjelenítése oldalon. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!