www.cvonline.hu

DARUS

  • A hirdetés 468 napja lejárt

A győri székhelyű Rába Futómű Kft. (Link megjelenítése) – a világ egyik jelentős magyar döntési központú futómű- és futómű főegység gyártója – hosszú távú munkavégzésre elkötelezett, kiváló szaktudással rendelkező munkatársat keres a következő pozícióban:

DARUS

Munkaidő: teljes munkaidő
Kezdési lehetőség:
azonnal

Feladatok: A Kovács üzemi munkavégzési helyek folyamatos anyagellátásának biztosítása 10-15 tonnás daruval:

Legyen képes:

  • felmérni a munkaterületet
  • megtervezni a mozgatandó teher útvonalát és a teher elhelyezési területét
  • áttekinteni a feladat ellátásához szükséges dokumentumokat és a napi eseményeket bejegyezni az emelőgép naplóba
  • műszakkezdés előtti biztonsági és üzemi ellenőrzéseket végrehajtani
  • gépet üzemeltetni, emelőgéppel munkavégzést végrehajtani
  • kötöző eszközöket, függesztékeket, teherfelvevő eszközöket kiválasztani, használni, ellenőrizni
  • kötözővel, irányítóval kapcsolatot tartani
  • műszak végi feladatokat ellátni, a gépre vonatkozó műszaki és munkavédelmi előírások szerint
  • betartani a munkakörére vonatkozó munka-, baleset-, tűz- és környezetvédelmi előírásokat
  • betartani és alkalmazni a munkakörére vonatkozó rakodástechnológiai szabályokat illetve előírásokat
  • használni a munkakörére és a kezelt gépre előírt egyéni és csoportos védőeszközöket
  • felmérni és jelenteni a veszélyforrásokat, valamint az egészségre ártalmas tényezőket
  • baleset, illetve veszélyhelyzet esetén munkakörének megfelelően intézkedni

Elvárás:

  • 32 582 02 építő- és anyagmozgató gép kezelője (emelőgépkezelő (kivéve targonca) szakmairány) megnevezésű OKJ végzettség, plusz 7.3.1.2.5 kötöttpályás és úszódaruk típusvizsga megléte
  • minimum 3 hónapos darukezelői gyakorlat
  • több műszak vállalása
  • nyitottság az új ismeretekre
  • felelősségteljes munkavégzés
  • terhelhetőség, rugalmasság

Jelentkezés: Jelentkezni önéletrajz megküldésével az alábbi email címen lehet.

Munkavégzés helye: Rába Futómű Kft. 9027 Győr, Martin u. 1.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő