www.cvonline.hu

Darukötöző

  • A hirdetés 812 napja lejárt

A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. munkatársat keres

Darukötöző

pozícióba

Főbb feladatok:

  • A raktárba beszállított anyagok előírások szerinti átvétele, kiadása, fizikai kezelése és a kapcsolódó kézi, vagy gépi anyagmozgatási feladatok végrehajtása.
  • A MÁV Csoport anyagigényeinek a kért határidőre történő kielégítése, a kiadandó anyagok igény szerinti komissiózása, szakszerű csomagolása, szállításra történő előkészítése.
  • Elvégzi a vasúti- és közúti járműveken érkező, továbbá raktárbázison a daruval rakható áruk, gépek, berendezések átrakását, árumozgatását
  • Átrakás után gondoskodik a küldemények rögzítéséről, ékeléséről, az áru biztonságos szállítása érdekében.

Elvárásaink:

  • Alapfokú állami iskolai végzettség,
  • alapfokú számítógép kezelési (Word, Excel) ismeretek,
  • raktári munkában szerzett tapasztalat,
  • fizikai alkalmasság.

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • Középfokú állami iskolai végzettség,
  • darukötöző ismeretek, végzettség,
  • könnyűgépkezelői (targoncavezetői) képesítés.

Egyéb követelmények:

  • Megbízhatóság,
  • pontosság.

Amit a cég kínál:

  • Cafeteria,
  • szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Érd

A jelentkezés határideje: 2015. április 30.

A jelentkezés módja:

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a bérigényét is tartalmazó pályázatát várjuk a karrier oldalon. Kérjük, válassza a tárgyban megjelölt pozíciót.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő