www.cvonline.hu

Darukezelő

Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 986022

Feladatok:

  • alapanyag, készáru mozgatása gyártócsarnokban
  • rádióvezérelt híddaruk szakszerű használata

Elvárások:
  • OKJ bizonyítvány - Emelőgépkezelő (kivéve targonca)
  • gyártásban szerzett munkatapasztalat

Juttatások:
  • fix alapbér + műszakpótlékok + egyéb juttatások
  • hosszú távú munkavégzés
  • modern géppark

Előnyök:
  • Targoncavezető OKJ szakképesítés
  • szerelési tapasztalat
  • műszaki szakmunkás végzettség

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével

Munkavégzés helye:
  • Budapest