www.cvonline.hu

Darukezelő

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.25.
Hirdetés azonosító: 934088

SZIGETSZENTMIKLÓSI partnercégünk számára munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Darukezelő

Feladatok:
  • palettázó gép/daru szakszerű irányítása,
  • termékek fizikai mozgatása,
  • beérkező áru szakszerű felhasználása,
  • az összeszerelést végző kollégák támogatása,
  • áru összekészítése, rakodás, komissiózás,
  • észlelt probléma esetén azok jelentése,
  • a munkaterület tisztán tartása.
Elvárások:
  • OKJ-s DARUKEZELŐI ENGEDÉLY,
  • raktározási területen szerzett tapasztalat,
  • rendkívüli munkabírás, nagyfokú fizikai terhelhetőség,
  • önálló, precíz munkavégzés,
  • megbízhatóság, pontosság.
Amit kínálunk:
  • stabil, multinacionális háttér,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • kiváló munkakörülmények,
  • fix fizetés + egyéb juttatások.
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • 2 műszakos munkarendben: 6:00-14:30 és 14:30-23:00.
  • Munkavégzés helye: Szigetszentmiklós
  • Kijutás céges autóbusszal Budapestről és több településről:
  • Budapest (KÖKI, Pesterzsébet, Campona, Csepel), Dunaharaszti, Taksony, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Dabas, Bugyi, Dunavarsány, Délegyháza, Makád, Szigetbecse, Ráckeve, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Halásztelek, Solt, Apostag, Dunavecse, Szalkszentmárton, Tass, Dömsöd, Kiskunlacháza, Kunszentmiklós, Áporka, Majosháza, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Pilis, Monorierdő, Vasad, Monor, Üllő, Vecsés, Tápiógyörgye, Tápiószőlős, Tápiószele, Tápiószentmárton, Tápióbicske, Biatorbágy, Sóskút, Tárnok, Érd.
Kapcsolat:
Referencia szám: UDK-01

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével és a referenciaszám megjelölésével: E-mail cím megjelenítése