www.cvonline.hu

Darukezelő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.22.
Hirdetés azonosító: 1063182

Szigetszentmiklósi partnercégünk számára munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:
Feladatok:

  • Daru szakszerű irányítása
  • Termékek fizikai mozgatása
  • Beérkező áru szakszerű felhasználása
  • Az összeszerelést végző kollégák támogatása
  • Áru összekészítése, rakodás, komissiózás

Elvárások:
  • Darukezelői jogosítvány
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Munkabírás, fizikai terhelhetőség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • megbízhatóság, pontosság.
  • 2 műszakos munkarend vállalása: 6:00-14:30 és 14:30-23:00

Juttatások:
  • Stabil, multinacionális háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes alapbér + műszakpótlék + cafeteria
  • Ingyenes céges buszjárat Budapestről és több településről: Budapest (KÖKI, Pesterzsébet, Campona, Csepel), Dunaharaszti, Taksony, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Dabas, Bugyi, Dunavarsány, Délegyháza, Makád, Szigetbecse, Ráckeve, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Halásztelek, Solt, Apostag, Dunavecse, Szalkszentmárton, Tass, Dömsöd, Kiskunlacháza, Kunszentmiklós, Áporka, Majosháza, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Pilis, Monorierdő, Vasad, Monor, Üllő, Vecsés, Tápiógyörgye, Tápiószőlős, Tápiószele, Tápiószentmárton, Tápióbicske, Biatorbágy, Sóskút, Tárnok, Érd.

Előnyök:
  • azonnali kezdés

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi email címre: