www.cvonline.hu
Darukezelő (Referenciaszám: PJ2594)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.01.30.
Jelentkezési határidő: 2016.02.04.
Hirdetés azonosító: 702625
lejárt

Acélfeldolgozással foglalkozó, nemzetközi partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba

DARUKEZELŐ

Feladatok:
- A raktárból kikerülő acéltekercsek gyártásra történő előkészítése
- Késztermékek teherautóra daruzása
- Beérkező anyagtekercsek leszedése, raktárba történő betárolása

Elvárások:
- Nehézgépkezelői jogosítvány
- Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
- Felhasználói szintű PC ismeret
- Tanulékonyság

Munkavégzés helye:
- Győr

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes juttatás
- Határozatlan idejű munkaszerződés
- Önálló, felelősségteljes munkakör

Kérjük, csatolva küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát valamint kísérőlevelét Tóthné Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.