www.cvonline.hu

Darukezelő - Németország, Magdeburg

Régió: Külföld

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.03.
Jelentkezési határidő: 2016.10.21.
Hirdetés azonosító: 1035114

Nemzetközi csomagolóipari vállalat részére keresünk darukezelő kollégákat, Magdeburgba, azonnali kezdéssel.

Feladatok:

- bádogtekercsek és fémhulladék be- és kirakodása targoncával, valamint darupályás rendszerrel és függődaruval
- diszpozícióval való kapcsolattartás németül

Elvárások:

- Jogosítvány homlokvillás targonca daru (5 t) kezelésére
- rendszeres délelőtti műszak vállalása (7:00 – 15:00)
- megbízhatóság, önálló munkavégzés
- B1-es német nyelvi ismeret szóban és írásban

Amit kínálunk:

- bruttó 10,52 Euró óradíj
- 4 hetes intenzív betanítás
- hosszú távú munkalehetőség
- egyéb juttatások
- szállástámogatás

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján