www.cvonline.hu

Darukezelő munkatárs

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.11.30.
Jelentkezési határidő: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 1028102

Feladatok:

Nemzetközi partnerünk részére keresünk darukezelő munkatársakat mielőbbi munkakezdéssel, az alábbi feladatok ellátására:

- Középfeszültségű elosztó transzformátorok gyártásánál anyagmozgatás,
- daru használata, üzemeltetése

Elvárások:

- régi jogosítványtípusok közül a 4463-as, amely híddarus 10t és 15t bejegyzést tartalmaz, nehézgépkezelői engedéllyel együtt
- új típusú bizonyítvány esetén az “Emelőgép ( kivéve targonca )” bejegyzés megléte
- termelésben szerzett munkatapasztalat,
- jó stressz tűrés, terhelhető személyiség,
- pontos, precíz munkavégzés,
- 3 műszakos vagy folyamatos munkavégzés vállalása

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés
- kiemelkedő cafeteria keret
- nemzetközi gyártókörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján