www.cvonline.hu

Darukezelő és Raktáros

  • Company_icon ArcelorMittal Distribution Hungary Kft.
  • Location_icon Kiskunfélegyháza, Bács-Kiskun
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

Főbb feladatok, munkák:
Kiskunfélegyházi telephelyünkre keresünk 10 tonnás teherbírású csarnoki híddarunkhoz darukezelőket.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Emelőgépkezelő (kivéve targonca) vagy Nehézgépkezelő OKJ
  • Egymacskás híddaruk kezelésében szerzett tapasztalat
  • Régi bizonyítvány típusokat is elfogadjuk

Főbb feladatok:

  • anyagmozgatás daruval
  • anyagkiadás és bevételezés
  • anyag összekészítés
  • raktári rend kialakítása
  • egyéb raktározási feladaok

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Targoncavezető OKJ (+ hatósági vizsga)
  • 3324-es vezetőüléses targoncavezetésben szerzett tapasztalat vagy teherkötözői tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, bejelentett munkalehetőség (heti 40 óra, napi 8 óra)
  • Kiemelt bérezés
  • Fejlődési, tanulási lehetőség
  • Cafeteria

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Pályakezdők is jelentkezhetnek

Munkavégzés helye: 6100 Kiskunfélegyháza , Csongrádi út 112/b

Helyek Kiskunfélegyháza
Bács-Kiskun
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Raktáros, Targoncavezető
Építés / Ingatlan > Nehézgépkezelő
Értékesítés / Kereskedelem > Raktári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű