www.cvonline.hu

Darukezelő / Bakdarukezelő / Targoncavezető / Teherkötöző

  • Company_icon ArcelorMittal Distribution Hungary Kft.
  • Location_icon Pest, Budapest, XXI. kerület
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Főbb feladatok, munkák:

Csepeli telephelyünkre keresünk 2x8 tonnás és 2x3,2 tonnás teherbírású csarnoki híddarujainkhoz, 19 tonnás teherbírású fülkéből vezérelt bakdarunkhoz darukezelőket, 3324-es vezetőüléses targoncákhoz targoncavezetőket, illetve teherkötözőket.

Az álláshoz tartozó elvárások:  minimum 8 általános iskolai végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Emelőgépkezelő (kivéve targonca) vagy Targoncavezető (+ hatósági vizsga) vagy Nehézgépkezelő OKJ
  • Kétmacskás híddaruk kezelésében szerzett tapasztalat vagy bakdaru kezelésében szerzett tapasztalat vagy 3324-es vezetőüléses targoncavezetésben szerzett tapasztalat vagy teherkötözői tapasztalat
  • Régi bizonyítvány típusokat is elfogadjuk
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, bejelentett munkalehetőség (heti 40 óra, napi 8 óra)
  • Kiemelt bérezés
  • Fejlődési, tanulási lehetőség
  • Cafeteria

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Pályakezdők is jelentkezhetnek

Munkavégzés helye: 1211 Budapest, Weiss Manfréd út 5-7.

Helyek Pest
Budapest
XXI. kerület
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Targoncavezető
Építés / Ingatlan > Nehézgépkezelő
Gyártás / Termelés > Gépészeti szakmunkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű