Darabológép-kezelő - Székesfehérvár (Referenciaszám: SZF-1556)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2016.07.01.
Hirdetés azonosító: 1053088

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.

Darabológép-kezelő

pozícióba keres kollégát.

(Referenciaszám: SZF-1556)

Feladatok:

  • Alumínium termékek gyártása, darabolása műszaki rajzok alapján

Elvárások:

  • Fémipari vagy járműipari területén szerzett tapasztalat
  • Folyamatos (6 + 2) munkarend vállalása
  • Műszaki rajz olvasási készség
  • Mérőeszközök használatának ismerete
  • Erős fizikum, jó állóképesség, pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • Szakirányú végzettség
  • Multinacionális környezetben szerzett szakmai tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Stabil vállalati háttér
  • Bejárás támogatása

Munkavégzés helye:
Székesfehérvár

Megbízónk profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik székesfehérvári partnercége részére toboroz főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:
Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy juttassa el személyesen ügyfélszolgálati irodánkba.(Székesfehérvár, Piac tér 8., munkanapokon 8-16 óráig).
A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó referenciaszámot.
A részletekről érdeklődni lehet a 20/967-3093-as, 20/339-6256-os mobiltelefonszámon vagy a 22-506-498-as vezetékes telefonszámon.