www.cvonline.hu

Dánul beszélő adatelemző

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.05.01.
Jelentkezési határidő: 2016.05.13.
Hirdetés azonosító: 1016893
lejárt

Adatelemző (Angol + Dán)

Adatelemző pozícióba keresünk precíz jelentkezőket multinacionális partnerünkhöz, aki az egyik vezető beszállító az egészségügyi ipari szoftverek területén.
Megbízónk a budapesti csapat bővítésére keres pályakezdő és tapasztalt jelentkezőket.

A vállalat versenyképes fizetést, szakmai tréninget, előrelépési lehetőséget, összetartó csapatot és támogató ügyvezetést kínál a jelentkezők számára.

Az Adatelemző legfontosabb feladatai:

• Az adatok aktualitásának ellenőrzése, adatvalidálás
• Az adat duplikációk tisztítása
• Adathibák eltávolítása
• Az adatbázis építésében való aktív részvétel
• Internetes keresés es szükség eseten telefonos adategyeztetés
• Adatminőség általános javítása

Legfontosabb elvárások az Adatelemző jelentkezővel szemben:

• Felsőfokú végzettség előny
•Középfokú angol nyelvtudás mellett egy nyelvtudás folyékony ismerete az alábbiak közül: német, francia, finn, svéd, dán, norvég
• Haladó számítástechnikai ismeretek (Windows, Google, and MS Office stb.)
• Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
• Precíz es önálló munkavégzés
• Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, továbbá szeretne egy haladó szellemű és fejlődő csapat része lenni, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.