www.cvonline.hu

Dániai farm-munka

  • A hirdetés 386 napja lejárt

Dániai farm-munkára (szarvasmarha-sertés vagy nyérc farm)
keresünk jelentkezőket!

Felvételi követelmények:

  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Az alábbi feltételekből legalább egy teljesülése:

  • bármilyen, mezőgazdasági munkában szerzett tapasztalat
  • mezőgazdasági tanulmányok
  • bármilyen, akár építkezésen, vagy bármilyen fizikai munkában szerzett tapasztalat
  • a jelentkező szeressen állatokkal foglalkozni

Szerződés: hosszútávú, határozatlan
Munkaidő: heti 40 óra, havi 160, túlóra fizetve!
Fizetés: 1700 €/hó bruttó/1300 €/hó nettó
Szállás: biztosítva a farmer által: kb. 150-250€/hó, minden esetben egy személy/szoba
Ezen programunk semminemű kezdőtőkét nem igényel!!!

Jelentkezéshez angol és magyar nyelvű önéletrajzodat küldd el az alábbi e-mail címre, a tárgyba írd bele, hogy “farm munka/dánia”!

Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...