www.cvonline.hu

Dán/finn/lett/észt nyelvű Ügyfélszolgálati Munkatárs

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2014.03.04.
Jelentkezési határidő: 2014.09.17.
Hirdetés azonosító: 768256
lejárt

Multinacionális partnerünk számára keresünk dán/finn/lett/észt, illetve angol nyelven folyékonyan beszélő munkatársakat ügyfélszolgálati területre.
A jövőbeli munkatársaknak versenyképes fizetést, kompenzációs csomagot, fiatalos munkakörnyezetet kínál a cég. Az állás teljes- és részmunkaidőben egyaránt végezhető.

Feladatok:

• A cég nemzetközi ügyfelei számára támogatás nyújtása telefonon és e-mailen keresztül dán/finn/lett/észt illetve angol nyelven
• A beérkező hívások és levelek kezelése, illetve továbbítása a megfelelő kollégák felé

Elvárások:

• Felhasználói szintű informatikai ismeretek
• Bármilyen ügyfélszolgálat területén szerzett tapasztalat előny, de pályakezdő jelentkezőket is szívesen látnak
• Folyékony dán/finn/lett/észt és angol nyelvtudás
• Hajlandóság eltérő műszakokban dolgozni
• Ügyfélorientált hozzáállás

Amennyiben ez a lehetőség felkeltette az érdeklődését, töltse fel angol nyelvű önéletrajzát a honlapunkon keresztül!