www.cvonline.hu

DAF szerviz és alkatrész értékesítő (OSS)

  • A hirdetés 744 napja lejárt

2014 évben megnyílt a győri DAF márkaszerviz, amely azóta is folyamatosan fejlődik. Tevékenysége során a nagyhaszon-gépjárműveket üzemeltető ügyfelek részére nyújt szerviz-szolgáltatást és biztosít alkatrész utánpótlást. Csapatunkba keresünk

munkatársat, aki az ügyfeleket személyesen felkeresi és munkájával segíti a maximális ügyfél elégedettség elérését.

Feladatok

  • A cég ügyfeleivel történő kapcsolattartás, meglévő üzleti forgalom bővítése
  • Új vevők felkutatása és a vevők rendszeres látogatása
  • Aktuális ajánlatok ismertetése
  • Ajánlatadás, műszaki szaktanácsadás

Elvárások

  • Felsőfokú, de minimálisan középfokú műszaki végzettség
  • Tárgyalásszintű, elsősorban német nyelvtudás
  • Ügyfélközpontú gondolkodás, jó kommunikációs képesség
  • Utazásra, ügyfelekkel történő kapcsolatfelvételre való nyitottság
  • Érvényes „B” kategóriás jogosítvány
  • Középfokú számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • céges gépkocsi használata
  • mobil telefon, laptop
  • kiváló munkakörülmények
  • csapatmunka
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Nyugat-Magyarország

Helyek Győr-Moson-Sopron
Veszprém
Zala
Vas
Somogy
Kategória Mérnök / Műszaki
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német