www.cvonline.hu

Dabason felvételi interjú komissiózónak

  • A hirdetés 680 napja lejárt

Komissiózó munkatársakat keresünk nemzetközi kereskedelmi partnercégünk Alsónémedi logisztikai központjába.

Feladatok

A logisztikai központ áru-összekészítési osztályán, áru összekészítési feladatok ellátása, a

friss, illetve szárazáru raktár területén.

A raktári munkafolyamatokban való aktív részvétel.

Elvárások

Fizikai terhelhetőség

Délutános/illetve több műszak vállalása

Hétvégi műszak vállalása

Megbízhatóság, pontosság

Amit kínálunk

Hosszú távú, stabil munkahely

Kihívásokban gazdag, változatos munkakör

Versenyképes jövedelem

OKJ-s targoncavezetői tanfolyam elvégzésének támogatása

Dolgozói buszjárat

6. hónap után Erzsébet-utalvány

Felvételi interjú 2015.11.16 hétfő Dabas 14.30 óra Szt. István u. 58 Művelődési Ház. Érd: 06706222390

Helyek Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő