www.cvonline.hu

D2D Területi képviselő

  • A hirdetés 392 napja lejárt

Telekommunikációs partnercégünk megbízásából új területi képviselő kollégákat keresünk a gyöngyösi, jászberényi, hatvani, ceglédi, szolnoki, salgótarjáni és budapesti értékesítői csapatukba.

Feladatok:

  • Egyéni értékesítési tervszámok teljesítése
  • Kiadott címanyag feldolgozása személyes megkereséssel
  • Szoros kapcsolattartás a vezetővel és az értékesítőkkel, a hatékony információáramlás és a tervszámok elérésének biztosítása
  • Az ezzel összefüggő szerződések megkötése, rögzítése
  • A helyi versenytársi helyzet ismerete és az információk továbbítása
  • Időszakos (heti, havi) beszámolók pontos elkészítése
  • Helyi értékesítési kampányokban részvétel

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • Pozitív, értékesítés orientált szemlélet
  • Csapatszellem
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Magas szintű kommunikációs és együttműködési készség
  • Problémamegoldó képesség

Pályázatát a "Jelentkezés" gombon keresztül várjuk.

Helyek Budapest
Nógrád
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő