www.cvonline.hu

„D” kategóriás gépkocsivezető

  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

Gyermekszállításban tevékenykedő budapesti székhelyű cég
keres
„D” kategóriás jogosítvánnyal rendelkező

Gépkocsivezetőt

Feladatok:

  • iskolabusz: reggel és délután a gyermekek háztól-házig szállítása
  • különjárati munkák (úszás, múzeumlátogatás, kirándulások stb.)
  • buszok tisztán tartása
  • havi elszámolás készítése
  • menetlevél pontos vezetése

Elvárások:

  • „D” kategóriás jogosítvány
  • kulturált megjelenés
  • GKI kártya
  • Tachográf kártya
  • PÁV II.
  • gyermek centrikus magatartás
  • lojális hozzáállás
  • rugalmasság a felmerülő problémák megoldásában (azonnali fuvarok)

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • munkába járás támogatása (haza lehet vinni a buszt)
  • 8 órás bejelentett munka
  • fizetett szabadság
  • 15-21 fős komfortos, nyomkövetővel felszerelt 1-3 éves buszok
  • hétvégi túlóra lehetőség (eseti, nem állandó jellegű)
  • hétvégi munkavégzés esetén a pihenőnapokat hétköznap kiadjuk

Előnyt jelent:

  • gyermekszállításban szerzett tapasztalat
  • angol nyelv ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, legyen kedves elküldeni fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Buszsofőr, Gépjárművezető, Gépkocsivezető
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol