Customer Support Specialista Német/Francia nyelven JO-1405-285066

  • A hirdetés 993 napja lejárt
Leírás:

Customer Support Specialista Német/Francia nyelven

Feladatok:

  • Beérkező hívások fogadása, professzionális  ügyfélkezelés
  • Ügyfélszolgálat és hibaelhárítás angol és német/francia  nyelven
  • Az ügyfelek telefonon ill. e-mailben érkezett hibabejelentéseinek kezelése
  • A hibák regisztrálása a megfelelő számítógépes rendszereken
  • Az ügyfelek folyamatos tájékoztatása a hibaelhárítás státuszáról
  • A hibák/hibajegyek továbbítása a megfelelő hibaelhárítók felé
  • Egyéb ad-hoc jellegű feladatok, kapcsolattartás társosztályokkal

Elvárások:

  • Folyékony NÉMET/FRANCIA+ legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Motivált, proaktív személyiség
  • Jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

  • Komplex idegen nyelvű tréning program
  • Nemzetközi környezet
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Innovatív technológiák megismerése
  • Gyors előrelépési és szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés

Lelkes pályakezdő jelöltek jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

Budapest

Bérezés:

versenyképes + egyéb juttatások

Helyek Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Francia, Angol