www.cvonline.hu

CUSTOMER SUPPORT SPECIALIST (6835)

  • A hirdetés 838 napja lejárt

Megbízónk a világ egyik legnagyobb multinacionális vállalata.  Angolul folyékonyan beszélő pályázók jelentkezését várjuk egy fiatal, dinamikus csapatba – veresegyházi munkavégzéssel-, az alábbi munkakörbe:
Customer Support Specialist
Ügyfélkapcsolati munkatárs

Ha lelkes vagy, keresed a kihívásokat, folyékonyan beszélsz angolul, és szívesen kamatoztatnád és fejlesztenéd tudásodat egy amerikai multinacionális vállalat Ügyfélkapcsolati csapatában, akkor itt a helyed!

Feladatok:
- Nemzetközi (főként amerikai) ügyfelekkel történő telefonos és e-mailes kapcsolattartás
- Bejövő vevői hívások fogadása
- Árajánlatok elkészítése
- Sürgős megrendelések regisztrálása
- Sürgősségi szállítmányozás szervezése
- Szoros együttműködés az atlantai irodával
- Kapcsolattartás az atlantai központi raktárral

Elvárások:
- Felsőfokú főiskolai/egyetemi végzettség
- Felsőfokú folyékony angolnyelv-tudás
- MS Office ismerete
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
- Kiváló priorizálási képesség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:
- A munkavégzés többműszakos munkarendben történik, amiért cserébe kiemelten magas műszakpótlékot kaphatsz
- Modern munkakörnyezet, kedvezményes étkezési és sportolási lehetőség
- Ingyenesen igénybe vehető céges buszok Budapest több pontjáról
- Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű multinacionális vállalatnál

Munkavégzés helye:
Veresegyház (Bp-től 20 Km, céges buszok Budapest több pontjáról indulnak)

Ha szeretnéd karrieredet egy világszínvonalú multinacionális vállalatnál megalapozni, várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése címre.

Kérjük, a tárgyban tüntesd fel: „Customer Support Specialist”.

Érdeklődni a 06-1-381-1048-as telefonszámon lehet!

Helyek Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol