www.cvonline.hu

CUSTOMER SUPPORT SPECIALIST (6388)

  • A hirdetés 1124 napja lejárt

Megbízónk a világ egyik legnagyobb multinacionális vállalata.  Angolul folyékonyan beszélő pályázók jelentkezését várjuk egy fiatal, dinamikus csapatba – veresegyházi munkavégzéssel-, az alábbi munkakörbe:

Customer Support Specialist
Ügyfélkapcsolati munkatárs

Azokat az ambiciózus, kihívásokat kereső, angolul folyékonyan beszélő pályázók jelentkezését várjuk, akik szívesen kamatoztatnák és fejlesztenék tudásukat egy amerikai multinacionális vállalat Ügyfélkapcsolati csapatában!

Feladatok:
- Nemzetközi (főként amerikai) ügyfelekkel történő telefonos és e-mailes kapcsolattartás
- Bejövő vevői hívások fogadása
- Árajánlatok elkészítése
- Sürgős megrendelések regisztrálása
- Sürgősségi szállítmányozás szervezése
- Szoros együttműködés az atlantai irodával
- Kapcsolattartás az atlantai központi raktárral

Elvárások:
- Felsőfokú főiskolai/egyetemi végzettség
- Felsőfokú folyékony angolnyelv-tudás
- MS Office ismerete
- Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
- Kiváló priorizálási képesség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:
- A munkavégzés többműszakos munkarendben történik, amiért cserébe kiemelten magas műszakpótlékot kaphatsz.
- Modern munkakörnyezet, kedvezményes étkezési és sportolási lehetőség.
- Ingyenesen igénybe vehető céges buszok Budapest több pontjáról.
- Hosszú távú munkalehetőség egy stabil hátterű multinacionális vállalatnál.

Munkavégzés helye:
Veresegyház (Bp-től 20 Km, céges buszok Budapest több pontjáról indulnak)

Ha szeretnéd karrieredet egy világszínvonalú multinacionális vállalatnál megalapozni, várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése címre.

Kérjük, a tárgyban tüntesd fel: „Customer Support Specialist / Ügyfélkapcsolati munkatárs ”.

Érdeklődni a 06-1-279-0624-as telefonszámon lehet!