www.cvonline.hu

Customer Support Intern

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 777908
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • Bejövő igények szortírozása rendszerezése
  • Megrendelések, ajánlat kérések rögzítése rendszerezése
  • Megrendelések felvétel rendszerekbe
  • Különböző csapatok háttér munkájának támogatása
  • Különböző rendszerekben való folyamatos munkavégzés (Oracle, Excel, különféle adatbázisok)
  • Egyéb irodai teendők ellátása

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony (még legalább egy évig)
  • erős analitikus készség
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • problémamegoldó képesség, önállóság
  • magabiztos MS Office ismeret (erős Excel)

Munkaidő: Hétfőtől péntekig legalább 3 munkanap vállalása kötelező még legalább egy évig.

Előnyt jelent:

  • HAsonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • 800 Ft-os bruttó órabér
  • igényes munkakörnyezet
  • fejlődési lehetőség
  • céges buszjárat

Ha szeretnél a világ egyik vezető cégénél tapasztalatot szerezni, és legalább egy évig heti 3 napban tudod vállalni a pozíciót, akkor jelentkezz a munkára regisztrációt követően.