www.cvonline.hu

Customer support, helpdesk

  • A hirdetés 407 napja lejárt

Jó kommunikációs és problémamegoldó készséggel rendelkezel? Szem előtt tartod az ügyfelek igényeit, s motivációt jelent számodra a sokszínű munkavégzés? El tudod magad képzelni a jövőben akár pénzügyi szakértőként, akár fejlesztőként? Akkor Téged keresünk customer support és helpdesk csapatunkba elismert és neves banki ügyfelek támogatására.

Várjuk jelentkezésedet az alábbi,

pozícióra, ahol

FELADATOD:

  • treasury eszközzel összefüggő ügyfél kapcsolattartás, problémamegoldás
  • felhasználói jelzések fogadása, hibajegyek kezelése
  • a fejlesztői és tesztelési csapat teljes körű támogatása
  • rendszer monitoring és hozzá kapcsolódó adminisztráció

AMIT ELVÁRUNK TŐLED:

  • pénzügyi/banki ismeretek
  • üzleti rendszerek és szakmai folyamatok teljes körű követése
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • ügyfélorientált gondolkodás
  • felhasználói szintű informatikai ismeretek
  • társalgási angol nyelvismeret

ELŐNYT JELENT:

  • pénzügyi/banki szférában szerzett tapasztalat
  • MSSQL adatbázisban való jártasság

AMIT AJÁNLUNK NEKED:

  • dinamikusan növekvő cég (Link megjelenítése)
  • a piacon népszerű termék (InFoRex termékcsalád)
  • professzionális munkakörülmények, eszközök
  • lendületes csapat
  • belvárosi, de saját kerttel rendelkező, modern iroda

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz elküldésével az alábbi E-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
IT / Informatika
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol