www.cvonline.hu

Customer Support Engineer

  • A hirdetés 575 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, külföldi tulajdonban lévő, telekommunikációs területen tevékenykedő, dinamikusan bővülő, szolgáltató partnere részére

kollégát keres.

Feladatok:

  • Third line support feladatok ellátása, hang- és adatkommunikációs termékkel kapcsolatban, belső ügyfelek számára, e-mailben/ telefonon.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,

  • Műszaki/IT érdeklődés vagy szakmai háttér,

  • Alapos Linux ismeretek,

  • IP hálózati ismeretek,

  • Ügyeleti idő vállalása (havi 5 munkanap + 1 hétvége),

  • Folyékony angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt,

  • Kommunikatív, proaktív személyiség.

Amit ajánlunk:

  • Családias, barátságos munkahelyi környezet,

  • Dinamikus, elhivatott csapat,

  • Versenyképes bér,

  • Szakmai fejlődési- és előrelépési lehetőségek.

Munkavégzés helye: Budapest.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol