www.cvonline.hu

CUSTOMER SUPPORT ADMIN (6280)

  • A hirdetés 952 napja lejárt

A Pannon-Work Zrt. amerikai multinacionális partnere számára fiatalos, dinamikus munkatársat keres, folyékony angol nyelvtudással, az alábbi pozícióba:
Customer Support Admin
(Megrendelés adminisztrátor)

Feladatok:
-A faxon és emailben érkező nemzetközi vevői megrendelések feldolgozás, rangsorolása
-Megrendelésekkel kapcsolatban elmerülő problémák megoldása
-Ajánlatok és megrendelések rögzítése vállalatirányítási rendszerben
-Ajánlatok és megrendelési tanúsítványok kiküldése a vevők részére
-Rendszer tesztelések támogatása

Elvárások:
-Min. érettségi, de előny a felsőfokú végzettség
-Erős középfokú angol nyelvtudás (második nyelvtudás előny)
-1-3 év tapasztalat ügyfélszolgálati területen
-MS Office erős felhasználói szintű ismerete
-Kiemelkedő kommunikációs képesség, ügyfélorientált gondolkodás
-Csapatjátékos attitűd
-Jó monotónia tűrő képesség
-Pontosság, precizitás

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:
-Modern munkakörnyezet, kedvezményes étkezési és sportolási lehetőség.
-Hosszú távú munka- és fejlődési lehetőség egy stabil hátterű multinacionális vállalatnál

Munkavégzés helye:
Veresegyház (Bp-től 20 Km, céges buszok Gödöllőről és Budapest több pontjáról - Örs vezér tere, Újpest-városközpont - indulnak)

Ha szeretnéd karrieredet egy világszínvonalú multinacionális vállalatnál megalapozni, várjuk magyar és angol nyelvű önéletrajzodat, fizetési igény megjelölésével a Link megjelenítése címre. Kérjük, a tárgyba írd bele: Customer Support Admin