www.cvonline.hu
Customer Solution Analyst (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 816311
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Kapcsolattartás az ügyféllel és fejlesztő csoportokkal

 - Új igények ellenőrzése

 - Komplex ügyféligények értelmezése, elemzése és értékelése

 - Új igények elemzése, az ügyfélelvárások validálása a célarchitektúra és folyamatok figyelembe vételével

 - Igény-specifikáció készítésének koordinálása a stakeholderekkel

 - Igények bejelentése, besorolása, dokumentációjának támogatása

 - Dependencák kezelése

 - Use-Case modellek strukturálása

 - A lehetséges megoldások és azok megvalósíthatóságának feltérképezése

 - Megoldási javaslatokat tesz az igénylő ügyfélnek

 - Felhasználói tesztelés támogatása

Elvárások

 - MSC vagy BSC diploma IT vagy közgazdasági területen

 - 3+ éves releváns tapasztalat (igénylések fogadása és elemzése)

 - Legalább középfokú angol és német nyelvtudás

 - Projektmenedzsment tapasztalat

 - UML ismeret

 - IT ismeretek

 - Kiváló kommunikációs és prezentációs készségek

 - Magabiztos kommunikáció az ügyfelekkel és a fejlesztőkkel

 - IT üzleti tapasztalat

 - ITIL v3 folyamat ismerete előny

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Széleskörű tudás megszerzésének lehetősége

 - Rugalmas munkaidő

 - Ergonomikus, modern környezet az Infoparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

www.it-services.hu Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80794

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió