www.cvonline.hu

Customer Service - Wholesale

  • A hirdetés 392 napja lejárt

A CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT

Hogy erősítsünk logisztikai csapatunkat a Vision Care Business Group területén belül, Magyarországon, mátészalkai telephelyünkre keresünk egy főt, az alábbi munkakörre:

 Feladatok:

  • Vevői kapcsolattartás, informálás a várható szállítási határidőkről
  • Rendelések rögzítése, nyomon követése
  • Bevételezések egyeztetése a megrendelések és számlák alapján
  • Reklamáció és visszáru kezelés
  • KPI riportok készítése (napi/heti/havi)
  • Vevői törzsadatok karbantartás
  • Kapcsolattartás: Európai Supply Chain és Európai Pénzügyi osztállyal, raktárunkkal

Elvárások:

  • Angol nyelv folyékony használata szóban és írásban
  • Felsőfokú gazdasági végzettség, logisztikai ismeret előnyt jelent
  • Irodai adminisztrációban való jártasság
  • Raktári rendszer menedzselésében szerzett gyakorlat előnyt jelent
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret (Excel haladó szintű ismerete előnyt jelent)
  • Más ERP rendszerek ismerete előnyt jelent
  • Önálló munkavégzés képessége, megbízhatóság
  • Csapatszellem, lelkes, segítőkész és rugalmas hozzáállás

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (Cafeteria)
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Motivált, támogató csapat és multinacionális vállalati légkör.

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, kérjük, hogy jelentkezzen online. Töltse fel Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol nyelven!

CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT

Humánpolitikai Osztály
4700 Mátészalka, Ernst Abbe utca 1-2.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol