www.cvonline.hu

CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE/VEVŐSZOLGÁLATI ASSZISZTENS

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2016.12.17.
Hirdetés azonosító: 211651

One of the world’s premier Electronics Contract Manufacturer (EMS) serving the fastest segments of the global EMS market. The Company end-to-end manufacturing solutions to large OEMs primarily in the automotive, communications, computing, defense and aerospace, industrial and semiconductor systems, medical systems, and multimedia markets. The Company is at the forefront of the industry due to its commitment to leading-edge technology, cost effective manufacturing and unparallel customer service.

The Company has the following employment opportunity:

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Jó kommunikációs készség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minimum középfokú iskolai végzettség
  • Erős Excel tudás
  • Megbízhatóság
  • Gyors helyzetfelismerés a megfelelő időben történő visszajelzés érdekében
  • Pénzügyi végzettség/tapasztalat előnyt jelent

Fő munkaköri feladatok:

  • Kiszállítások előkészítése, vevővel egyeztetése, proforma készítés
  • Számlák fizetésének egyeztetése, fizetés behajtása
  • Riportok, jelentések készítése a vevő igénye szerint
  • Vevői megrendelések folyamatos ellenőrzése és nyilvántartása, egyeztetése a rendszerben lévő igényekkel
  • Problémák jelentése a Program Managerek felé
  • A rendszerben levő elmaradások elemzése
  • Folyamatok ismerete, betartása
  • Segítség a Program Managereknek a megrendelések visszaigazolásában
  • Külső és belső auditokon való részvétel, összes szükséges dokumentáció elkészítése, nyilvántartása és bemutatása
  • Minden, a feladathoz szükséges kommunikáció, és adat megszerzése cégen belül és a vevő felé is

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, kérjük küldje el önéletrajzát a lenti e-mail címre vagy az alábbi postacímre:

Sanmina-SCI Magyarország Kft., 2800 Tatabánya, Kóta József u. 2.

Kapcsolat

Aknai Dorina