www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.26.
 Hirdetés azonosító: 953422
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik, 2001-től mint Sanmina-SCI Magyarország Kft. Termékportfóliónk nagyon széles: az autóipar számára vezérlőegységekhez gyártunk elektronikai elemeket, illetve különböző multimédia-kontrollereket, ami közel ötven féle terméket jelent; a professzionális telekommunikációs eszközök, berendezések pedig több száz különböző terméket ölelnek fel. Vállalatunk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Customer Service Representative/

Vevőszolgálati Kapcsolattartó

Munkaköri feladatok

•          Folyamatos és hatékony kommunikáció a vevővel. Riportok, jelentések készítése a vevő igénye szerint. ERP rendszerbe vevői adatok bevitele, karbantartása.

•           Vevői megrendelések folyamatos ellenőrzése és nyilvántartása Oracle rendszerben, egyeztetése a rendszerben lévő igényekkel

•           Számlák fizetésének egyeztetése, fizetés behajtása

•          Vevői reklamációkezelés (adminisztráció és visszajelzés)

•          Riportok készítése és segítségnyújtás a Program Managereknek

•          Belső és külső auditokon való részvétel

•          Együttműködés más osztályokkal.

A munkakör betöltéséhez szükséges ismeretek, készségek:

•          Felsőfokú végzettség

•          Erős, kommunikációs angolnyelv-tudás, német nyelvtudás előny

•          Legalább 2 év hasonló területen szerzett tapasztalat

•          Vevőkkel való kommunikációs tapasztalat

•          Gyors probléma megoldási és rendszerezési tapasztalat

•          Analitikus gondolkodás

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a következő email címre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Tatabánya