www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    Customer Service Representative

Hozzáadva: 2017.08.24.
lejárt

Feladatok:
  • Rendelések feldolgozása: ellenőrzése, összesítése, rögzítése SAP-ban, szállítási diszpozíció továbbítása a Logisztikai Szolgáltató felé.
  • Tervezés.
  • Kiszállítások teljesítésének ellenőrzése, visszáru-, áruátvételi problémák kezelése.
  • Koordináció Raktár – Szállítók – Vevők között.
  • Riportok készítése.
  • Adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárások
  • Felsőfokú végzettség (műszaki, logisztikai, IT vonalon szerzett diploma) mérnök!
  • 1 éves munkatapasztalat előny, de nem feltétel (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban elvárt
  • SAP-ismeret – előny, de nem feltétel
  • magas szintű MS Office, elsősorban Excel-kezelés
  • jó kommunikációs készség
  • talpraesettség
  • határozottság
  • monotonitástűrés
  • nagyfokú munkabírás, rugalmasság
  • csapatszellem

Értékelt kvalitások
  • B kategóriás jogosítvány előny

Amit nyújtunk
  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális környezet

Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Asszisztencia / Adminisztráció
Régió