www.cvonline.hu

Customer Service Representative

  • A hirdetés 1124 napja lejárt
Multinacionális gyártócég részére keresünk munkatársat a fenti pozícióba angol ÉS német nyelvtudással.

Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladat:
  • Vevői kapcsolattartás, vevői igények nyomon követése;
  • Bejövő megrendelések és ezek kondícióinak ellenőrzése, megrendelések változásának kezelése;
  • Rendelések adatainak rögzítése a vállalatirányítási rendszerben (Oracle);
  • Előrejelzések, vevői adatok karbantartása;
  • Kimutatások készítése és adatszolgáltatás a menedzsment és a vevők részére;
  • Vevői igények koordinálása a határidők és kapacitás figyelembe vételével.

Képzettség típusa: Logisztika

Szükséges végzettség: Felsőfokú végzettség (elsősorban logisztikai)

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú (elsősorban logisztikai) végzettség;
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Folyékony ANGOL ÉS NÉMET nyelvismeret;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent:

  • Oracle vállalatirányítási rendszer ismerete.

Nyelvismeret: Német, középfokú szint

Egyéb: Határozott idejű, körülbelül 2 évre szóló szerződés.

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: SZ03üfsz