www.cvonline.hu

CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.11.14.
Jelentkezési határidő: 2016.05.21.
Hirdetés azonosító: 1039916
lejárt

Flex állások

A Flex egy vezető sketch-to-scale™ szolgáltatást nyújtó vállalat Magyarországon, aki az intelligens termékek tervezésével és gyártásával foglalkozik. Vállalatunk innovatív dizájn, mérnöki, gyártás és real time supply chain támogatást nyújt minden méretű vállalatnak különböző iparágakban és végpiacokon a 30 országban jelen lévő több, mint 200.000 alkalmazottal és azzal az ígérettel, hogy elősegítjük a világot egy okosabb élethez. Magyarországon belül Budapesten, Gyálon, és Pátyon vagyunk jelen, és több, mint 1600 munkavállalót foglalkoztatunk.

Gyáli csapatunkba az alábbi munkakörbe keressük kollégánkat:

Customer service representative

Feladataid lesznek:

·         Vevői igények fogadása, vizsgálata , lezárása

·         Kommunikáció a vevővel az árról, rendelkezésre állásról, szállítási tervről

·         Vevői  megrendelések  rögzítése, validálása

·         Vevői megrendelések visszaigazolása, nyomon követése

·         Riportok készítése

·         Szoros együttműködés a  beszerzőkkel,  Program Managerrel , raktárral, logisztikával és PDM-mel

·         EDI rendelési folyamat monitorozása

Elvárásaink Veled szemben:

·         Felsőfokú  (gazdasági)  végzettség

·         Hasonló területen szerzett 1- 2 éves szakmai tapasztalat

·        Kitűnő angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

·         Magas szintű számítógépes ismeret

·         Baan, SAP, Oracle vagy egyéb integrált rendszer ismerete

·         Jó kommunikációs készség

·         Jó stressztűrő képesség

·         Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

·         Versenyképes fizetés

·         Multinacionális vállalati környezet

·         Hosszú távú munkalehetőség

·         Fejlődési lehetőség

·         Céges buszjárat

Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió
Budapest
Pest