www.cvonline.hu

CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2016.02.25.
Hirdetés azonosító: 1013806
lejárt

Flex állások

 Az amerikai tulajdonú Flextronics International Kft. Magyarországon 6 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten, Pátyon és Gyálon– végez elektronikai és műanyagipari gyártási, valamint fémmegmunkálási tevékenységet, mellyel komplex gyártási, szervíz és logisztikai szolgáltatásokat kínál számos iparágban tevékenykedő vevőinek. Dinamikus növekedési stratégiájának köszönhetően munkavállalóinak száma mára meghaladja a 9000 főt.

Amennyiben Ön olyan munkahelyet keres, ahol naponta új kihívásokkal teszik próbára képességeit, ugyanakkor kemény munkája jutalma sem marad el, jelentkezzen a Flextronicshoz! Cégünk az elektronikai gyártási szolgáltatások (EMS) egyik vezető vállalataként magas színvonalú termék előállítást nyújt fogyasztói elektronika területén.

A Flextronics International Kft. Budapesti gyáregysége keres munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:

  • Vevői igények fogadása, vizsgálata , lezárása
  • Kommunikáció a vevővel az árról, rendelkezésre állásról, szállítási tervről
  • Vevői  megrendelések  rögzítése, validálása
  • Vevői megrendelések visszaigazolása, nyomon követése
  • Riportok készítése
  • Szoros együttműködés a  beszerzőkkel,  Program Managerrel , raktárral, logisztikával és PDM-mel
  • EDI rendelési folyamat monitorozása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, felsőfokú előny
  • Hasonló területen szerzett 1- 2 éves szakmai tapasztalat
  • Kitűnő angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Magas szintű számítógépes ismeret
  • Baan, SAP, Oracle vagy egyéb integrált rendszer ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó stressztűrő képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség és önkifejező karrierlehetőségek
  • Fejlődési lehetőség

Jelentkezés/További információ

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Bővebb információ cégünkről: Link megjelenítése

Kategória
Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Gyártás / Termelés, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Asszisztencia / Adminisztráció
Régió