www.cvonline.hu

Customer Service Representative - WD020282

Flextronics International Kft. Budapest
Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2016.08.20.
Hirdetés azonosító: 1071031
lejárt

Flex állások

Flex is a leading sketch-to-scale™ solutions company that designs and builds intelligent products for a connected world. With more than 200,000 professionals across 30 countries and a promise to help make the world Live Smarter™, the company provides innovative design, engineering, manufacturing, real-time supply chain insight and logistics services to companies of all sizes in various industries and end-markets. For more information please visit our careers page at Link megjelenítése;

     * Industry: Electrical / Electronic Manufacturing

     * Type: Public Company

     * NASDAQ: FLEX

     * Headquarters: 2 Changi South Lane, Singapore, 486123

     * Company Size: 10,001+ employees

     * Website: Link megjelenítése

Job Description

Customer Service

Szeretnél egy jó csapat tagjaként részesévé válni a Flex sikerének? Olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol értékelik munkádat, feladataid kihívást jelentenek, és folyamatosan változnak? Amennyiben igen, a Customer Service Representative munkakört neked találták ki! Maximize

Gyáli tepelhelyünkre keressük új kollégánkat!

Feladatok:

     * Vevői igények fogadása, vizsgálata , lezárása

     * Kommunikáció a vevővel az árról, rendelkezésre állásról, szállítási tervről

     * Vevői megrendelések rögzítése, validálása

     * Vevői megrendelések visszaigazolása, nyomon követése

     * Riportok készítése •Szoros együttműködés a beszerzőkkel, Program Managerrel , raktárral, logisztikával és PDM-mel

     * EDI rendelési folyamat monitorozása

Elvárások:

     * Középfokú végzettség, felsőfokú előny

     * Hasonló területen szerzett 1- 2 éves szakmai tapasztalat

     * Kitűnő angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

     * Magas szintű számítógépes ismeret •Baan, SAP, Oracle vagy egyéb integrált rendszer ismerete

     * Jó kommunikációs készség

     * Jó stressztűrő képesség

     * Pontos, precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

     * Kihívást jelentő feladatok már az első naptól kezdve

     * Stabil nagyvállalati háttér

     * Fejlődési lehetőség

     * Versenyképes fizetés

     * Céges buszjárat

Job Category

Operations

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Gyál