www.cvonline.hu

Customer Service Representative német nyelvtudással

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 973752

Budapesti szolgáltató központjba keresünk új munkatársakat
Feladatok:

  • • Kapcsolattartás az ügyfelekkel német nyelvterületen, • beérkező kérdések naprakész megválaszolása, problémák megoldása, esetenként telefonos ügyintézés, • megváltozott jogszabályok értelmében elvárt adatok, referenciák begyűjtése, • társirodákkal való kapcsolattartás, • a kapott adatok rendszerbe való pontos felvitele, • professzionális, barátságos és hatékony kommunikáció, • az ügyfelek és felettesek tájékoztatása az eredményekről.

Elvárások:
  • • Középfokú végzettség, • folyékony, aktív német nyelvtudás, • magas szintű Microsoft Office ismeret, • kimagasló ügyfélszolgálati tevékenység végzésére irányuló törekvés, • ügyfélorientált hozzáállás, • eredményorientáltság, problémamegoldó készség, • képesség önálló munkavégzésre illetve csapatban való munkára, • pontosság, terhelhetőség.

Juttatások:
  • • Időszakos lehetőség, előre láthatólag 2 hónap (hosszabbítás lehetséges), • professzionális tapasztalat lehetősége, • modern, multinacionális környezet, • teljes munkaidő.

Előnyök:
  • • Angol nyelvtudás, • hasonló területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Német

  • Várjuk fényképes önéletrajzát! Felhívjuk figyelmük, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül!

Egyéb információk:
Munkaidő: irodai munkarend