Customer Service Representative angol vagy német nyelvtudással

Hozzáadva: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 974105

Feladatok:

  • kapcsolattartás a beszállítókkal angol vagy német nyelvterületen
  • beérkező kérdések naprakész megválaszolása, problémák megoldása, esetenként telefonos ügyintézés
  • megváltozott jogszabályok értelmében elvárt adatok, referenciák begyűjtése
  • társirodákkal való kapcsolattartás
  • a kapott adatok rendszerbe való pontos felvitele
  • professzionális, barátságos és hatékony kommunikáció
  • az ügyfelek és felettesek tájékoztatása az eredményekről

Elvárások:
  • legalább középfokú végzettség
  • folyékony, aktív angol vagy német nyelvtudás
  • magas szintű Microsoft Office ismeret
  • kimagasló ügyfélszolgálati tevékenység végzésére irányuló törekvés
  • ügyfélorientált hozzáállás
  • eredményorientáltság, problémamegoldó készség
  • képesség önálló munkavégzésre illetve csapatban való munkára
  • pontosság, terhelhetőség

Juttatások:
  • teljes munkaidő
  • professzionális tapasztalat lehetősége
  • modern, multinacionális környezet
  • 3 hónapos munkaviszony (hosszabbítás lehetséges)

Előnyök:
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • felsőfokú végzettség, különösen pénzügy/számvitel/közgazdaság szakon

Nyelv:
  • Angol

Egyéb kapcsolati információk:

Munkavégzés helye:
  • Budapest