www.cvonline.hu

Customer Service Representativ német nyelvtudással

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.24.
Hirdetés azonosító: 802407

Partnerünk egy multinacionális vállalat, amely hat kontinensen több mint 100 országban gyakorol üzleti tevékenységet. A budapesti szolgáltató központ kiváló ügyfélszolgálati szolgáltatást nyújt európai ügyfelei számára. Új kollégák felvételét hirdeti a következő pozíciókba:

Feladatok:
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal német nyelvterületen,
  • beérkező kérdések naprakész megválaszolása, problémák megoldása, esetenként telefonos ügyintézés,
  • megváltozott jogszabályok értelmében elvárt adatok, referenciák begyűjtése,
  • társirodákkal való kapcsolattartás,
  • a kapott adatok rendszerbe való pontos felvitele,
  • professzionális, barátságos és hatékony kommunikáció,
  • az ügyfelek és felettesek tájékoztatása az eredményekről.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • folyékony, aktív német nyelvtudás,
  • magas szintű Microsoft Office ismeret,
  • kimagasló ügyfélszolgálati tevékenység végzésére irányuló törekvés,
  • ügyfélorientált hozzáállás,
  • eredményorientáltság, problémamegoldó készség,
  • képesség önálló munkavégzésre illetve csapatban való munkára,
  • pontosság, terhelhetőség.
Előny:
  • Angol nyelvtudás,
  • hasonló területen szerzett tapasztalat.
Amit kínálunk:
  • Időszakos lehetőség, előre láthatólag 4-5 hónap (hosszabbítás lehetséges),
  • professzionális tapasztalat lehetősége,
  • modern, multinacionális környezet,
  • teljes munkaidő.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Bér:
  • bruttó 320 000 Ft/hó
Kapcsolat:
Érdeklődés esetén várjuk fényképes önéletrajzát a tárgyban referenciaszám megjelölésével a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése .