www.cvonline.hu

Customer Service / Operációs munkatárs

  • Company_icon Quehenberger Express HU Kft.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 3 napon belül lejár

Quehenberger Express HU

  • Munkahely: Budapest
  • Belépés ideje: azonnal
  • Munkaviszony: Teljes munkaidő

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Rendelésfelvétel és telefonos ügyfélkapcsolat
  • Diszponálás (futárok)
  • Küldemények követése / Tájékoztatás /Minőségellenőrzés
  • Napi kommunikáció a nemzetközi partnerekkel
  • Reklamációkezelés
  • Ajánlatok kidolgozása & kalkuláció
  • Riportok készítése és elküldése
  • Bejövő számlák ellenőrzése
  • Futárelszámolás
  • Minőségellenőrzés
  • Irodai adminisztráció /szervezés /Törzsadatok karbantartása
  • Aktív ügyfélszerzés/ - támogatás

Amit kínálunk

  • Napi szintű kommunikáció német/angol nyelven
  • Egy nemzetközi, stabil társaságnál alkalmazás
  • Továbbképzési lehetőség és Coaching

A munkavállalóval  szembeni elvárások

Szükséges képesítés

  • Középiskola érettségivel
  • Felsőfokú végzettség

Ismeretek

Nyelvtudás:

  • Német nyelv – aktív nyelvtudás vagy  angol nyelv aktív nyelvtudás

Adminisztratív és gazdasági képességek:

  • Üzleti levelezés

PC-használat – ismeretek:

  • Microsoft Excel
  • Microsoft Outlook
  • Microsoft Word
  • Microsoft Powerpoint

Személyiségi követelmények és készségek:

  • Német és angol nyelv aktív ismerete
  • Kiváló kommunikációkészség
  • Analitikus gondolkodás
  • Dinamikus személyiség
  • Stressz tűrő
  • Kész a továbbképzésre

A hirdető vállalkozás

A társaság rövid bemutatása

A Quehenberger Express HU Kft. az osztrák AUGUSTIN QUEHENBERGER GROUP tagjaként dokumentumok, csomagok és szállítmányok belföldi és nemzetközi expressz szállítását kínálja magas minőségi színvonalon. Az Express üzletág Magyarországon, Ausztriában és Szlovákiában saját állomással, valamint erős kooperációs partnerekből álló hálózattal rendelkezik.

A cégcsoport egy közepes méretű, tulajdonosi irányítású családi vállalkozás 18 országban, 87 telephelyen mintegy 2700 munkavállaló biztosítja az állandó, magas színvonalú logisztikai szolgáltatást.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német