www.cvonline.hu

Customer Service / Operációs munkatárs

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Cégünk, az X1 Express Kft. 1987-ben alakult Bécsben, mint első kerékpáros futárszolgálat egy kis pince irodában. Mára sikeres nemzeti és nemzetközi expressz logisztikai hálózattá nőtte ki magát. Saját kirendeltséggel rendelkezik Ausztria valamennyi régiójában, Szlovákiában és Magyarországon. 2012 decemberében a cégcsoportunk a Quehenberger Logistics csoport tagjává vált.

2007. óta működő budapesti központunkba keresünk összetett feladatok ellátására motivált, tanulékony munkatársat, teljes munkaidőre

pozícióba.

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Rendelésfelvétel és telefonos ügyfélkapcsolat
  • Diszponálás (futárok)
  • Küldemények követése / Tájékoztatás /Minőségellenőrzés
  • Napi kommunikáció a nemzetközi partnerekkel
  • Reklamációkezelés
  • Ajánlatok kidolgozása & kalkuláció
  • Riportok készítése és elküldése
  • Bejövő számlák ellenőrzése
  • Futárelszámolás
  • Minőségellenőrzés
  • Irodai adminisztráció /szervezés /Törzsadatok karbantartása
  • Aktív ügyfélszerzés/ - támogatás

 Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, étkezési jegy, bérlettérítés
  • Napi szintű kommunikáció nemzetközi partnerekkel
  • Egy nemzetközi, stabil társaságnál alkalmazás
  • Továbbképzési lehetőség és Coaching

 A munkavállalóval  szembeni elvárások:

  • Középiskola érettségivel, vagy felsőfokú végzettség
  • Aktív kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek (Microsoft Excel, Outlook, Word, Power Point
  • Kiváló kommunikációkészség
  • Analitikus gondolkodás
  • Dinamikus személyiség
  • Jó stressztűrő készség
  • Kész a továbbképzésre

Egy önálló, felelősségteljes munkakört kínálunk érdekes perspektívákkal egy dinamikusan növekvő, innovatív vállalatnál.

 Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk önéletrajzát az alább megadott email címen!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest