www.cvonline.hu

Customer Service Officer - Czech and Slovakian

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.28.
Jelentkezési határidő: 2014.03.27.
Hirdetés azonosító: 760032

Pozíció leírása / Job description

We are looking for a Customer Service Officer for our international client.

Feladatok:

- Be a representative of Back Office Customer Service for Automotive Customers and Dealers
- Analyze and solve customer complaints received by the front office team
- Manage specific administrational processes
- Price adjustments
- Be a backup for the warranty support team

Elvárások:

- You speak Fluent Czech AND Slovakian AND also intermediate English
- You have at least year of customer service experience
- Experience in automotive industry is advantageous
- Good communication skills
- Customer approach, team pleayer attitude
- Good MS Office and Excel knowledge
- Analytical spirit

Amit kínálunk:

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a