Customer Service Leader (EMEA) - Szombathely (Referenciaszám: FE-1564)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.26.
Jelentkezési határidő: 2016.12.07.
Hirdetés azonosító: 1080007

Feladatok:

  • Összefogja az EMEA (Európa, Közel-Kelet és Afrika) régióiban tevékenykedő vevőszolgálati csoportok vezetőinek tevékenységét
  • Ellenőrzi és folyamatosan fejleszti az vevői kapcsolattartással, ügyfélkezeléssel összefüggő belső folyamatokat
  • Szorosan együttműködik és támogatja a regionális értékesítési vezető munkáját a vevői elégedettség növelése érdekében
  • Biztosítja a kommunikációs csatornák hatékony és eredményes működését a vevők, az értékesítési csapat, valamint a termelőüzemek között
  • Együttműködik a helyi minőségbiztosítási- és logisztikai részlegek vezetőivel az ügyféligények maradéktalan teljesítése érdekében
  • Nyomon követi a piac elvárásait, előrejelzéseket készít, elemez, és döntést hoz a rendelkezésre álló termelési kapacitások ismeretében
  • Alternatív megoldásokat dolgoz ki az előrejelzések fényében

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (diploma)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Több éves vezetői tapasztalat vevőszolgálati területen
  • Gyártó cégnél, nemzetközi munkakörnyezetben szerzett tapasztalat
  • Nagyfokú utazási hajlandóság
  • SAP ismerete
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Vevőközpontúság, precizitás, pontosság

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Kiváló munkakörülmények
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Szombathely

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális hátterű, piacvezető, gyógyszeripari csomagolóanyagok gyártásával foglalkozó partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát e-mailben, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-1564-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Értékesítés / Kereskedelem, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Régió Szombathely
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő